22 247 27 57

Pomegranate Wellness Spa Hotel

Grecja | Chalkidiki | Nea Potidea

ID hotelu: 11124

Witamy Pomegranate Wellness Spa Hotel w Nea Potidea. Hotel położony jest 30 m od plaży piaszczysto-żwirowej. Miasta położone najbliżej hotelu to Nea Potidea (1 km) i Nea Moudania (7 km). Pozostałe miasta: Thessaloniki (75 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada mini market, salon fryzjerski, klimatyzację, winda, salę konferencyjną, recepcję, sklepy, lobby i salon. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po rosyjsku, angielsku, francusku i włosku. Dzieci mają własny program animacji oraz możliwość zabawy na placu zabaw. Do dyspozycji jest czynny w sezonie basen ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. W barze przy basenie dostępne są napoje orzeźwiające. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne bezpłatnie na plaży i na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się placówka medyczna, bary/restauracje, supermarket, przystanek autobusowy, informacja turystyczna i centrum miasta. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko SKG (60 km). Hotel zapewnia dostęp bez barier: winda przystosowana do przewozu wózków inwalidzkich, łazienka przystosowana do korzystania przez osoby na wózkach inwalidzkich i rampa/podnośnik. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna i dyskoteka. Hotel posiada parking dla samochodów. Pomegranate Wellness Spa Hotel zaprasza nowożeńców, gdzie mogą cieszyć się romantycznymi kolacjami.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pokojówki, pralnię, system kontroli wchodzenia, opiekę medyczną, kantor, usługę budzenia, concierge, usługi opiekunki, serwis pokojowy i sejfy. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje zajęcia animacyjne dla dzieci, brodzik i usługi opiekunki, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Hotel posiada salę konferencyjną. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:00 - 10:00 : bufet. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 3 restauracji. Drinki można spożywać w barze w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Pomegranate Wellness Spa Hotel posiada thalasso, hammam, łaźnię turecką, łaźnię parową, spa, jacuzzi, masaże wodne, saunę i pokój do relaksu. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness, tenis, koszykówka i siatkówka plażowa. Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje tenis stołowy i program zajęć animacyjnych. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy przedstawienia wieczorne.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, American Express, karta Eurocard/MasterCard i Diners Club. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Depozyt

Hotel pobiera depozyt w wysokości 300 Euro przy przyjeździe (gotówka lub karta kredytowa). Depozyt jest zwracany w dniu wyjazdu.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą