22 247 27 57

Pallini Beach

Grecja | Chalkidiki | Kallithea

ID hotelu: 11123

Witamy Pallini Beach w Kallithea. Hotel położony jest 30 m od plaży piaszczysta. Dla Państwa komfortu hotel posiada sklepy, klimatyzację, salon fryzjerski, kiosk, recepcję, lobby, salon, mini market, salę konferencyjną i winda. W 9-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku i niemiecku. Dzieci mają własny program animacji oraz możliwość zabawy na placu zabaw. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć motocykl i rower. Do dyspozycji jest czynny w sezonie basen ze słoną wodą i brodzikiem. W barze przy basenie dostępne są napoje orzeźwiające. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, postój taksówek, supermarket, informacja turystyczna, bary/restauracje, centrum miasta i dyskoteka. Odległość od hotelu: lotnisko SKG (80 km). Hotel zapewnia dostęp bez barier: rampa/podnośnik i winda przystosowana do przewozu wózków inwalidzkich. Oferta rozrywkowa hotelu: dyskoteka, kino i sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługi prasowania, serwis pokojowy, sejfy, opiekę medyczną, usługę budzenia, usługi opiekunki, kantor, system kontroli wchodzenia, concierge i pralnię. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot i w sali internetowej. Rodzinny hotel oferuje zajęcia animacyjne dla dzieci, usługi opiekunki, brodzik i klub dziecięcy, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: sekretariat, catering, dostęp do Internetu i usługi tłumaczeniowe. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:00 - 09:30 : bufet. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 4 restauracji. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi. Drinki można spożywać w barze w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Pallini Beach posiada masaże wodne i saunę. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: siatkówka, tenis, aerobik, siatkówka plażowa i koszykówka. W ramach aktywności hotel oferuje rzutki, program zajęć animacyjnych, tenis stołowy, grę boccia i bilard. Lokalne firmy oferują sporty wodne takie jak skutery wodne, pływanie na motorówkach i narciarstwo wodne. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy muzykę na żywo.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: euroczek, Diners Club, karta Visa, karta Eurocard/MasterCard i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą