22 247 27 57

Club St. George Resort

Cypr | Pafos | Tremithousa

ID hotelu: 10981

Club St. George Resort w Tremithousa posiada 288 pokoi na 3 piętrach. Hotel położony jest 7 km od plaży piaszczysta. Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby, recepcję, mini market, klimatyzację, winda i salę konferencyjną. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Do dyspozycji są 3 baseny ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. W barze przy basenie dostępne są napoje orzeźwiające. Płatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na plaży. W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy. Odległość od hotelu: sklepy (5 km), supermarket (5 km), jazda konna (5 km), Aphrodites Birth Place (29 km), Paphos Mosaics The House Of Dionysos (11 km), Aphrodite Water Park (12 km), teatr (5 km), lotnisko PFO (18 km), Paphos Fort (12 km), informacja turystyczna (7 km), dyskoteka (5 km) i lotnisko LCA (136 km). Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pralnię i usługi prasowania. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:00 - 11:00 : wybór z karty, bufet. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji.

Sport i Rozrywka:

W ramach aktywności hotel oferuje program zajęć animacyjnych. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: aerobik i fitness. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 29 km. Jeśli chodzi o wellness i zdrowie, hotel oferuje saunę.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Cypr

Niewiele jest krajów, które tak jak Cypr, mogą śledzić własną historię od ponad 10 000 lat. Tak długa historia wyspy zaowocowała bogatą kulturą, której „perełki” można napotkać w wielu miejscach. Wyspa, położona na skrzyżowaniu trzech kontynentów: Azji, Afryki i Europy, zawsze znajdowała się w kręgu zainteresowań wielkich, starożytnych potęg. Dlatego dzisiejszy Cypr to ogromne muzeum pod gołym niebem oraz mozaika kultur i archeologicznych epok. Tu wynurzyła się z piany morskiej Afrodyta – bogini piękna i miłości. Przybysze z sąsiednich krajów zjeżdżali, aby składać jej hołdy i odwiedzać świątynie, które znajdują się na wzgórzach Pafos. Mitologiczne postacie jak piękny Adonis, skrzydlaty goniec Apollo, bóg wina Dionizos i wiele innych, związane są z wyspą, a ich oblicza widnieją na bezcennych mozaikach.

Różnorodność plaż pozwoli na wybór tej najpiękniejszej i ulubionej. Są tutaj jasne, piaszczyste plaże położone przy płytkich, turkusowych zatoczkach jak i skaliste wybrzeża schodzące do głębokich zatok, idealne dla miłośników nurkowania. Długie odcinki plaż zachęcają do kąpieli słonecznych i uprawiania sportów wodnych a ukryte zakątki pozwalają na odpoczynek z dala od gwarnych kurortów.

Kąpiel w ciepłych, błękitnych wodach Morza Śródziemnego, śródziemnomorska kuchnia i międzynarodowe potrawy w niezliczonych restauracjach, smak jednego z najstarszych win świata, zabawa w rytm najnowszych, światowych przebojów lub tradycyjnej greckiej muzyki, odwiedziny w greckich świątyniach i bizantyjskich kościołach, prawdziwa i szczera gościnność wyspiarzy. Wakacje na Cyprze to dużo więcej niż tylko słońce i morze. Wiele do zobaczenia, wiele do zrobienia, wiele radości. Wystarczy wybrać własne tempo.