22 247 27 57

GrandResort

Cypr | Limassol | Limassol

ID hotelu: 10761

GrandResort znajduje się bezpośrednio na plaży piaszczysta. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Limassol (11 km). Pozostałe miasta: Nicosia (67 km), Larnaca (55 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby, recepcję i klimatyzację. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Personel mówi po angielsku i niemiecku. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni samochodów. Do dyspozycji jest czynny w sezonie basen ze słodką wodą . Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne bezpłatnie na plaży i na basenie. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko PFO (70 km), lotnisko LCA (56 km), Trodos Mountains (59 km), sklepy (11 km), Kolossi Castle (24 km) i Curium Theatre (29 km). W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy i postój taksówek. Oferta rozrywkowa hotelu: kino. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługę budzenia, serwis pokojowy, kantor, concierge, sejfy i usługi opiekunki. Dostęp do Internetu w terminalach internetowych. Rodzinny hotel oferuje brodzik, zajęcia animacyjne dla dzieci i usługi opiekunki, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:30 - 10:00 : bufet. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 6 restauracji.

Sport i Rozrywka:

GrandResort posiada łaźnię parową, saunę, hammam, jacuzzi, masaże wodne i pokój do relaksu. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness i tenis. Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje tenis stołowy, program zajęć animacyjnych, minigolfa i bilard. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 65 km. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy przedstawienia wieczorne.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Cypr

Niewiele jest krajów, które tak jak Cypr, mogą śledzić własną historię od ponad 10 000 lat. Tak długa historia wyspy zaowocowała bogatą kulturą, której „perełki” można napotkać w wielu miejscach. Wyspa, położona na skrzyżowaniu trzech kontynentów: Azji, Afryki i Europy, zawsze znajdowała się w kręgu zainteresowań wielkich, starożytnych potęg. Dlatego dzisiejszy Cypr to ogromne muzeum pod gołym niebem oraz mozaika kultur i archeologicznych epok. Tu wynurzyła się z piany morskiej Afrodyta – bogini piękna i miłości. Przybysze z sąsiednich krajów zjeżdżali, aby składać jej hołdy i odwiedzać świątynie, które znajdują się na wzgórzach Pafos. Mitologiczne postacie jak piękny Adonis, skrzydlaty goniec Apollo, bóg wina Dionizos i wiele innych, związane są z wyspą, a ich oblicza widnieją na bezcennych mozaikach.

Różnorodność plaż pozwoli na wybór tej najpiękniejszej i ulubionej. Są tutaj jasne, piaszczyste plaże położone przy płytkich, turkusowych zatoczkach jak i skaliste wybrzeża schodzące do głębokich zatok, idealne dla miłośników nurkowania. Długie odcinki plaż zachęcają do kąpieli słonecznych i uprawiania sportów wodnych a ukryte zakątki pozwalają na odpoczynek z dala od gwarnych kurortów.

Kąpiel w ciepłych, błękitnych wodach Morza Śródziemnego, śródziemnomorska kuchnia i międzynarodowe potrawy w niezliczonych restauracjach, smak jednego z najstarszych win świata, zabawa w rytm najnowszych, światowych przebojów lub tradycyjnej greckiej muzyki, odwiedziny w greckich świątyniach i bizantyjskich kościołach, prawdziwa i szczera gościnność wyspiarzy. Wakacje na Cyprze to dużo więcej niż tylko słońce i morze. Wiele do zobaczenia, wiele do zrobienia, wiele radości. Wystarczy wybrać własne tempo.