22 247 27 57

Venus Beach

Cypr | Pafos | Pafos

ID hotelu: 10683

Venus Beach znajduje się bezpośrednio na plaży żwirowo-skalista. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Paphos (2 km). Pozostałe miasta: Limassol (75 km), Nicosia (155 km). Znajduje się w Paphos Hotel posiada 216 pokoi i został odnowiony w 2010 roku, dostępna jest klimatyzacja i winda. Dla Państwa komfortu hotel posiada salon, recepcję, lobby, salę konferencyjną, sklepy i salon fryzjerski. W 4-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku, arabsku, rosyjsku, angielsku i francusku. Dzieci mają własny program animacji oraz możliwość zabawy na placu zabaw. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć motocykl, samochód i rower. Do dyspozycji jest basen ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. W barze przy basenie można delektować się ożeźwiającymi napojami. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: Paphos Harbour (2 km), lotnisko PFO (13 km), dyskoteka (2 km), jazda konna (7 km), lotnisko LCA (145 km), Tomb Of The Kings (100 m), Roman Mosics (2 m), Tombs Of The Kings (100 m) i teatr (2 km). W pobliżu hotelu znajdują się informacja turystyczna, centrum miasta, kino, supermarket, sklepy, przystanek autobusowy, postój taksówek, bary/restauracje i placówka medyczna. Hotel zapewnia dostęp bez barier: rampa/podnośnik. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking i garaż dla samochodów. Venus Beach dzięki romantycznymi kolacjami jest idealnym miejscem na podróż poślubną.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pokojówki, kantor, sejfy, concierge, pralnię, usługi prasowania, usługi opiekunki, usługę budzenia, opiekę medyczną i serwis pokojowy. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot i w terminalach internetowych. Rodzinny hotel oferuje przedszkole, brodzik, usługi opiekunki i klub dziecięcy, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: catering. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:00 - 10:00 : bufet. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 3 restauracji. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi.

Sport i Rozrywka:

Venus Beach posiada łaźnię parową, jacuzzi, saunę, masaże wodne, łaźnię turecką, słoneczny taras i solarium. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: tenis, aerobik i fitness. Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje rzutki, program zajęć animacyjnych, tenis stołowy, bilard i grę boccia. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 12 km. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy przedstawienia wieczorne i muzykę na żywo.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, karta Visa i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Cypr

Niewiele jest krajów, które tak jak Cypr, mogą śledzić własną historię od ponad 10 000 lat. Tak długa historia wyspy zaowocowała bogatą kulturą, której „perełki” można napotkać w wielu miejscach. Wyspa, położona na skrzyżowaniu trzech kontynentów: Azji, Afryki i Europy, zawsze znajdowała się w kręgu zainteresowań wielkich, starożytnych potęg. Dlatego dzisiejszy Cypr to ogromne muzeum pod gołym niebem oraz mozaika kultur i archeologicznych epok. Tu wynurzyła się z piany morskiej Afrodyta – bogini piękna i miłości. Przybysze z sąsiednich krajów zjeżdżali, aby składać jej hołdy i odwiedzać świątynie, które znajdują się na wzgórzach Pafos. Mitologiczne postacie jak piękny Adonis, skrzydlaty goniec Apollo, bóg wina Dionizos i wiele innych, związane są z wyspą, a ich oblicza widnieją na bezcennych mozaikach.

Różnorodność plaż pozwoli na wybór tej najpiękniejszej i ulubionej. Są tutaj jasne, piaszczyste plaże położone przy płytkich, turkusowych zatoczkach jak i skaliste wybrzeża schodzące do głębokich zatok, idealne dla miłośników nurkowania. Długie odcinki plaż zachęcają do kąpieli słonecznych i uprawiania sportów wodnych a ukryte zakątki pozwalają na odpoczynek z dala od gwarnych kurortów.

Kąpiel w ciepłych, błękitnych wodach Morza Śródziemnego, śródziemnomorska kuchnia i międzynarodowe potrawy w niezliczonych restauracjach, smak jednego z najstarszych win świata, zabawa w rytm najnowszych, światowych przebojów lub tradycyjnej greckiej muzyki, odwiedziny w greckich świątyniach i bizantyjskich kościołach, prawdziwa i szczera gościnność wyspiarzy. Wakacje na Cyprze to dużo więcej niż tylko słońce i morze. Wiele do zobaczenia, wiele do zrobienia, wiele radości. Wystarczy wybrać własne tempo.