22 247 27 57

Marina Hotel At The Corinthia Beach Resort

Malta | Malta | St Julian´s

ID hotelu: 10654

Marina Hotel At The Corinthia Beach Resort znajduje się w odległości 400 m od plaży skalistej. Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby, sklepy, klimatyzację, winda, recepcję i salon. W 6-piętrowym hotelu personel mówi po włosku, angielsku, niemiecku, arabsku, hiszpańsku i francusku. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni samochodów i motocykli. Do dyspozycji są 2 baseny. W barze przy basenie można delektować się ożeźwiającymi napojami. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: VALLETTA (8 km), dyskoteka (600 m), lotnisko MLA (14 km), sklepy (3 km), TEMPLES (12 km), MDINA (14 km) i WATER PARK (5 km). W pobliżu hotelu znajdują się bary/restauracje, przystanek autobusowy, centrum miasta, supermarket, kino, postój taksówek i informacja turystyczna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pralnię, serwis pokojowy, kantor, sejfy i usługę budzenia. Dostęp do Internetu w terminalach internetowych i bezprzewodowego poprzez hotspot. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie: bufet, kontynentalny. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 6 restauracji. Drinki można spożywać w barze w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Marina Hotel At The Corinthia Beach Resort posiada spa, saunę, słoneczny taras i masaże wodne. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 16 km. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy muzykę na żywo.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Malta

W skład archipelagu Wysp Maltańskich wchodzą wyspy: Malta, Gozo, Comino, Cominotto, Wyspy Św. Pawła (dwie wysepki obok siebie) i Filfla. Dobrze rozwinięta jest rzeźba krasowa; wschodnie wybrzeża wysp są rozczłonkowane (zat.: Grand Harbour, Marsaskala), zachodnie — klifowe. Rzeki są krótkie, głównie okresowe. Malta ma duże zasoby wód podziemnych. Miejsce naturalnej roślinności zajęły zarośla makii i uprawy. Maksymalna długość i szerokość Malty wynosi odpowiednio 27,36 km i 14,48 km,stolica Valletta.