22 247 27 57

Aquis Riviera Resort

Malta | Malta | Mellieha

ID hotelu: 10652

Riviera Resort w Mellieha posiada 230 pokoi na 5 piętrach. Hotel położony jest 1 km od plaży piaszczysta. Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby, salę konferencyjną, kiosk, salon, klimatyzację i recepcję. W 5-piętrowym hotelu personel mówi po włosku, niemiecku i angielsku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia motocykli i samochodów. Do dyspozycji jest basen ze słodką wodą . Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne bezpłatnie na plaży i na basenie. Odległość od hotelu: lotnisko MLA (25 km).

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługę budzenia i sejfy. Godziny pracy recepcji: 24h.

Sport i Rozrywka:

Riviera Resort posiada masaże wodne, saunę i spa. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness. Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje program zajęć animacyjnych.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, American Express i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Malta

W skład archipelagu Wysp Maltańskich wchodzą wyspy: Malta, Gozo, Comino, Cominotto, Wyspy Św. Pawła (dwie wysepki obok siebie) i Filfla. Dobrze rozwinięta jest rzeźba krasowa; wschodnie wybrzeża wysp są rozczłonkowane (zat.: Grand Harbour, Marsaskala), zachodnie — klifowe. Rzeki są krótkie, głównie okresowe. Malta ma duże zasoby wód podziemnych. Miejsce naturalnej roślinności zajęły zarośla makii i uprawy. Maksymalna długość i szerokość Malty wynosi odpowiednio 27,36 km i 14,48 km,stolica Valletta.