22 247 27 57

The Bugibba Hotel

Malta | Malta | Bugibba

ID hotelu: 10647

The Bugibba Hotel w Bugibba na 6 piętrach, posiada 368 pokoi i w 2 budynkach. Dla Państwa komfortu hotel posiada mini market, lobby, klimatyzację, salon i recepcję. W 6-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, niemiecku i włosku. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć samochód. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się informacja turystyczna, kino, supermarket, bary/restauracje i centrum miasta. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: Waterpark (7 km), Mdina (8 km), lotnisko MLA (20 km) i Valletta (12 km). Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługę budzenia, sejfy i kantor. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie: bufet. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 2 restauracji.

Sport i Rozrywka:

W ramach aktywności hotel oferuje program zajęć animacyjnych i minigolfa. Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 16 km. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy przedstawienia wieczorne i muzykę na żywo.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, karta Eurocard/MasterCard i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Malta

W skład archipelagu Wysp Maltańskich wchodzą wyspy: Malta, Gozo, Comino, Cominotto, Wyspy Św. Pawła (dwie wysepki obok siebie) i Filfla. Dobrze rozwinięta jest rzeźba krasowa; wschodnie wybrzeża wysp są rozczłonkowane (zat.: Grand Harbour, Marsaskala), zachodnie — klifowe. Rzeki są krótkie, głównie okresowe. Malta ma duże zasoby wód podziemnych. Miejsce naturalnej roślinności zajęły zarośla makii i uprawy. Maksymalna długość i szerokość Malty wynosi odpowiednio 27,36 km i 14,48 km,stolica Valletta.