22 247 27 57

Seashells Resort At Suncrest

Malta | Malta | Qawra

ID hotelu: 10634

Witamy Seashells Resort At Suncrest w Qawra. Dla Państwa komfortu hotel posiada winda, recepcję, salon, mini market, lobby, klimatyzację i salę konferencyjną. W 7-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, włosku, francusku i niemiecku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć samochód. Hotel posiada basen oraz oddzielny brodzik. Goście mogą zrelaksować się przy drinku w barze przy basenie. W pobliżu hotelu znajdują się supermarket, przystanek autobusowy, informacja turystyczna, kino, postój taksówek, bary/restauracje i centrum miasta. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: Valletta (12 km), (8 km), Marine Park (6 km) i lotnisko MLA (15 km). Oferta rozrywkowa hotelu: dyskoteka i sala telewizyjna.

Udogodnienia:

Hotel oferuje sejfy i kantor. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot i w terminalach internetowych. Godziny pracy recepcji: 24h.

Sport i Rozrywka:

W ramach aktywności hotel oferuje bilard i tenis stołowy. Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 15 km. Lokalne firmy oferują sporty wodne takie jak skutery wodne i narciarstwo wodne. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy muzykę na żywo.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, karta Eurocard/MasterCard i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Posiłki:

Śniadanie: bufet. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 2 restauracji.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Malta

W skład archipelagu Wysp Maltańskich wchodzą wyspy: Malta, Gozo, Comino, Cominotto, Wyspy Św. Pawła (dwie wysepki obok siebie) i Filfla. Dobrze rozwinięta jest rzeźba krasowa; wschodnie wybrzeża wysp są rozczłonkowane (zat.: Grand Harbour, Marsaskala), zachodnie — klifowe. Rzeki są krótkie, głównie okresowe. Malta ma duże zasoby wód podziemnych. Miejsce naturalnej roślinności zajęły zarośla makii i uprawy. Maksymalna długość i szerokość Malty wynosi odpowiednio 27,36 km i 14,48 km,stolica Valletta.