22 247 27 57

Qawra Palace Hotel

Malta | Malta | Qawra

ID hotelu: 10633

Qawra Palace Hotel w Qawra posiada 392 pokoi na 7 piętrach. Dla Państwa komfortu hotel posiada winda, klimatyzację, lobby, salon i recepcję. W 7-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku, angielsku i włosku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć samochód i motocykl. Do dyspozycji jest basen ze słodką wodą . Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się postój taksówek, kino, dyskoteka, centrum miasta, przystanek autobusowy, supermarket, informacja turystyczna i bary/restauracje. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: sklepy (10 km), Aquarium- From June (400 m), Valletta (10 km), Water Park (6 km), lotnisko MLA (25 km) i Mdina (8 km). Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna.

Udogodnienia:

Hotel oferuje kantor, usługę budzenia i sejfy. Dostęp do Internetu w terminalach internetowych. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie: bufet. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 2 restauracji.

Sport i Rozrywka:

W ramach aktywności hotel oferuje program zajęć animacyjnych i minigolfa. Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 20 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Malta

W skład archipelagu Wysp Maltańskich wchodzą wyspy: Malta, Gozo, Comino, Cominotto, Wyspy Św. Pawła (dwie wysepki obok siebie) i Filfla. Dobrze rozwinięta jest rzeźba krasowa; wschodnie wybrzeża wysp są rozczłonkowane (zat.: Grand Harbour, Marsaskala), zachodnie — klifowe. Rzeki są krótkie, głównie okresowe. Malta ma duże zasoby wód podziemnych. Miejsce naturalnej roślinności zajęły zarośla makii i uprawy. Maksymalna długość i szerokość Malty wynosi odpowiednio 27,36 km i 14,48 km,stolica Valletta.