22 247 27 57

Il-Palazzin Hotel

Malta | Malta | Qawra

ID hotelu: 10616

Il-Palazzin Hotel w Qawra posiada 79 pokoi na 6 piętrach. Hotel położony jest 5 km od plaży skalistej. Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby, salon, klimatyzację i recepcję. W 6-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku, włosku i angielsku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć motocykl i samochód. Hotel posiada basen ze słodką wodą. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko MLA (18 km). W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługę budzenia, sejfy i kantor. Godziny pracy recepcji: 24h.

Sport i Rozrywka:

Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 15 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Malta

W skład archipelagu Wysp Maltańskich wchodzą wyspy: Malta, Gozo, Comino, Cominotto, Wyspy Św. Pawła (dwie wysepki obok siebie) i Filfla. Dobrze rozwinięta jest rzeźba krasowa; wschodnie wybrzeża wysp są rozczłonkowane (zat.: Grand Harbour, Marsaskala), zachodnie — klifowe. Rzeki są krótkie, głównie okresowe. Malta ma duże zasoby wód podziemnych. Miejsce naturalnej roślinności zajęły zarośla makii i uprawy. Maksymalna długość i szerokość Malty wynosi odpowiednio 27,36 km i 14,48 km,stolica Valletta.