22 247 27 57

Canifor Hotel

Malta | Malta | St Paul´s Bay

ID hotelu: 10613

Canifor Hotel znajduje się w odległości 600 m od plaży skalistej. Dla Państwa komfortu hotel posiada salon, klimatyzację, lobby, winda i recepcję. W 7-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, francusku i włosku. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni motocykli, rowerów i samochodów. Hotel posiada basen ze słodką wodą. W barze przy basenie dostępne są napoje orzeźwiające. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. Odległość od hotelu: Mdina (7 km), lotnisko MLA (20 km) i Valletta (13 km). W pobliżu hotelu znajdują się kino, przystanek autobusowy, informacja turystyczna, bary/restauracje, centrum miasta i supermarket.

Udogodnienia:

Hotel oferuje sejfy, usługę budzenia i kantor. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie: bufet. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 2 restauracji. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, karta Eurocard/MasterCard i Diners Club. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Malta

W skład archipelagu Wysp Maltańskich wchodzą wyspy: Malta, Gozo, Comino, Cominotto, Wyspy Św. Pawła (dwie wysepki obok siebie) i Filfla. Dobrze rozwinięta jest rzeźba krasowa; wschodnie wybrzeża wysp są rozczłonkowane (zat.: Grand Harbour, Marsaskala), zachodnie — klifowe. Rzeki są krótkie, głównie okresowe. Malta ma duże zasoby wód podziemnych. Miejsce naturalnej roślinności zajęły zarośla makii i uprawy. Maksymalna długość i szerokość Malty wynosi odpowiednio 27,36 km i 14,48 km,stolica Valletta.