22 247 27 57

Topaz Hotel Apartment

Malta | Malta | Bugibba

ID hotelu: 10612

Topaz Hotel Apartment w Bugibba w 3 budynkach, posiada 406 pokoi i na 5 piętrach. Dla Państwa komfortu hotel posiada winda, recepcję, salon, salę konferencyjną, sklepy, lobby i klimatyzację. W 5-piętrowym hotelu personel mówi po francusku, angielsku, hiszpańsku, niemiecku i włosku. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni samochodów. Do dyspozycji jest basen ze słodką wodą . Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: Mdina (8 km), Valletta (15 km), lotnisko MLA (15 km) i Marine/Water Park (7 km). W pobliżu hotelu znajdują się kino, centrum miasta, supermarket, przystanek autobusowy i informacja turystyczna. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna.

Udogodnienia:

Hotel oferuje kantor, usługę budzenia, sejfy i serwis pokojowy. Dostęp do Internetu w terminalach internetowych i bezprzewodowego poprzez hotspot. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie: bufet. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 2 restauracji.

Sport i Rozrywka:

Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 15 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Malta

W skład archipelagu Wysp Maltańskich wchodzą wyspy: Malta, Gozo, Comino, Cominotto, Wyspy Św. Pawła (dwie wysepki obok siebie) i Filfla. Dobrze rozwinięta jest rzeźba krasowa; wschodnie wybrzeża wysp są rozczłonkowane (zat.: Grand Harbour, Marsaskala), zachodnie — klifowe. Rzeki są krótkie, głównie okresowe. Malta ma duże zasoby wód podziemnych. Miejsce naturalnej roślinności zajęły zarośla makii i uprawy. Maksymalna długość i szerokość Malty wynosi odpowiednio 27,36 km i 14,48 km,stolica Valletta.