22 247 27 57

db San Antonio Hotel + Spa

Malta | Malta | St Paul´s Bay

ID hotelu: 10597

San Antonio Hotel w St Paul´s Bay posiada 416 pokoi na 10 piętrach. Hotel położony jest 100 m od plaży piaszczysto-skalistej. Miasta położone najbliżej hotelu to Bugibba (400 m) i Valetta (15 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada salę konferencyjną, recepcję, winda, klimatyzację i sklepy. W 10-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, niemiecku, włosku i francusku. Dzieci mają własny program animacji. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni motocykli i samochodów. Do dyspozycji jest basen ze słodką wodą i brodzikiem. Goście mogą zrelaksować się przy drinku w barze przy basenie. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się dyskoteka, centrum miasta, bary/restauracje i przystanek autobusowy. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: Casino (300 m) i lotnisko MLA (23 km). Gościom poruszającym się na wózku inwalidzkim hotel oferuje następujące udogodnienia: winda przystosowana do przewozu wózków inwalidzkich, rampa/podnośnik i łazienka przystosowana do korzystania przez osoby na wózkach inwalidzkich. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pralnię, kantor i serwis pokojowy. Dostęp do Internetu w sali internetowej i bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje brodzik, zajęcia animacyjne dla dzieci i klub dziecięcy, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: dostęp do Internetu. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 2 restauracji. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Sport i Rozrywka:

San Antonio Hotel posiada słoneczny taras, solarium, hammam, łaźnię turecką, saunę, spa, masaże wodne, łaźnię parową i pokój do relaksu. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness i aerobik. W ramach aktywności hotel oferuje program zajęć animacyjnych, minigolfa, rzutki i tenis stołowy. Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 20 km. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy muzykę na żywo.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, Diners Club i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Malta

W skład archipelagu Wysp Maltańskich wchodzą wyspy: Malta, Gozo, Comino, Cominotto, Wyspy Św. Pawła (dwie wysepki obok siebie) i Filfla. Dobrze rozwinięta jest rzeźba krasowa; wschodnie wybrzeża wysp są rozczłonkowane (zat.: Grand Harbour, Marsaskala), zachodnie — klifowe. Rzeki są krótkie, głównie okresowe. Malta ma duże zasoby wód podziemnych. Miejsce naturalnej roślinności zajęły zarośla makii i uprawy. Maksymalna długość i szerokość Malty wynosi odpowiednio 27,36 km i 14,48 km,stolica Valletta.