22 247 27 57

Plaza Suites

Malta | Malta | Sliema

ID hotelu: 10595

Plaza Suites w Sliema na 9 piętrach, w 2 budynkach i posiada 80 pokoi. Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję, lobby, winda, klimatyzację i salon. W 9-piętrowym hotelu personel mówi po włosku i angielsku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć samochód i motocykl. Hotel posiada basen ze słodką wodą. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. Odległość od hotelu: VALLETTA (7 km), MDINA (12 km), WATER PARK (5 km), lotnisko MLA (14 km), dyskoteka (1 km) i TEMPLES (9 km). W pobliżu hotelu znajdują się informacja turystyczna, supermarket, kino, przystanek autobusowy, sklepy, bary/restauracje, centrum miasta i postój taksówek.

Udogodnienia:

Hotel oferuje kantor, sejfy i usługę budzenia. Dostęp do Internetu w terminalach internetowych. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie: kontynentalny, bufet. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji.

Sport i Rozrywka:

Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 12 km. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy muzykę na żywo.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Malta

W skład archipelagu Wysp Maltańskich wchodzą wyspy: Malta, Gozo, Comino, Cominotto, Wyspy Św. Pawła (dwie wysepki obok siebie) i Filfla. Dobrze rozwinięta jest rzeźba krasowa; wschodnie wybrzeża wysp są rozczłonkowane (zat.: Grand Harbour, Marsaskala), zachodnie — klifowe. Rzeki są krótkie, głównie okresowe. Malta ma duże zasoby wód podziemnych. Miejsce naturalnej roślinności zajęły zarośla makii i uprawy. Maksymalna długość i szerokość Malty wynosi odpowiednio 27,36 km i 14,48 km,stolica Valletta.