22 247 27 57

be.Hotel

Malta | Malta | St Julian´s

ID hotelu: 10591

Bay Street Hotel w St Julian´s posiada 131 pokoi na 8 piętrach. Hotel położony jest 100 m od plaży piaszczysta. Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby, salon, sklepy, winda, recepcję i klimatyzację. W 8-piętrowym hotelu personel mówi po francusku, włosku i angielsku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć motocykl i samochód. Do dyspozycji jest basen ze słodką wodą . Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: Valletta (5 km), Mdina (10 km) i lotnisko MLA (12 km). W pobliżu hotelu znajdują się postój taksówek, bary/restauracje, centrum miasta, informacja turystyczna, przystanek autobusowy, kino i sklepy. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje kantor i usługę budzenia. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie: bufet. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji.

Sport i Rozrywka:

Bay Street Hotel posiada pokój do relaksu, spa i słoneczny taras. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 15 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Malta

W skład archipelagu Wysp Maltańskich wchodzą wyspy: Malta, Gozo, Comino, Cominotto, Wyspy Św. Pawła (dwie wysepki obok siebie) i Filfla. Dobrze rozwinięta jest rzeźba krasowa; wschodnie wybrzeża wysp są rozczłonkowane (zat.: Grand Harbour, Marsaskala), zachodnie — klifowe. Rzeki są krótkie, głównie okresowe. Malta ma duże zasoby wód podziemnych. Miejsce naturalnej roślinności zajęły zarośla makii i uprawy. Maksymalna długość i szerokość Malty wynosi odpowiednio 27,36 km i 14,48 km,stolica Valletta.