22 247 27 57

Alpino Atlantico

Portugalia | Madera | Canico De Baixo

ID hotelu: 10527

Alpino Atlantico znajduje się w odległości 150 m od plaży kamienisto-skalista. Miasta położone najbliżej hotelu to Funchal (12 km) i CaniçO (2 km). Znajduje się w Canico de Baixo Hotel posiada 27 pokoi i został odnowiony w 2010 roku. Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję, salon fryzjerski, salon i mini market. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, francusku, niemiecku, hiszpańsku i włosku. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni samochodów, rowerów i motocykli. Do dyspozycji są 2 baseny ze słodką wodą i brodzikiem. W barze przy basenie można delektować się ożeźwiającymi napojami. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne bezpłatnie na plaży i na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się bary/restauracje, supermarket i przystanek autobusowy. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: jazda konna (18 km), lotnisko FNC (8 km), teatr (12 km), Onda Revital Spa And Wellness (200 m), dyskoteka (12 km), informacja turystyczna (12 km), sklepy (12 km) i Lido Galomar Sea Access (200 m). Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów. Alpino Atlantico dzięki romantycznej lokalizacji i widokom jest idealnym miejscem na podróż poślubną. Hotel tylko dla dorosłych.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługi prasowania, system kontroli wchodzenia, concierge, sejfy, pokojówki, usługę budzenia, pralnię i opiekę medyczną. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: catering i dostęp do Internetu. Godziny pracy recepcji: 08:00 - 12:00 i 15:00 - 19:00.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:30 - 10:00 : bufet. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 3 restauracji. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi.

Sport i Rozrywka:

Alpino Atlantico posiada pokój do relaksu, łaźnię parową, łaźnię turecką, saunę, masaże wodne i spa. Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje badminton, program zajęć animacyjnych, bilard i tenis stołowy. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: aerobik, fitness, siatkówka i koszykówka. Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 8 km. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy przedstawienia wieczorne i muzykę na żywo.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: Diners Club, karta Eurocard/MasterCard, EC i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Portugalia

Kraj na zachodnim krańcu Europy, na którym dla starożytnych kończyła się Ziemia. To właśnie położenie miało bezsporny wpływ na wielkie wyprawy odkrywcze i badawcze, dzięki którym Portugalczycy stworzyli ogromne imperium w okresie swojej ekspansji. W pomnikach historii i dziełach kultury Portugalii trwa wciąż pamięć niegdysiejszej potęgi, znaczenia i bogactwa kraju. W Lizbonie turyści podziwiają m.in. XVII -wieczne centrum, Pomnik Odkrywców, kunsztownie zdobiony klasztor Hieronimitów z kościołem Santa Maria, w którym spoczywają prochy Vasco da Gamy, a także najstarszą dzielnicę rzemieślników i ludzi morza – Alfama. Niesamowite wrażenie wywiera przejazd najdłuższym wiszącym mostem w Europie - śmiało przerzuconym nad rzeką Tag. Porto, drugie największe miasto kraju, zwłaszcza pod względem handlowym i przemysłowym, skutecznie rywalizuje z Lizboną Inne ciekawe miejsca to uniwersytecka Coimbra, klasztor w Tomar, średniowieczne miasteczko Obidos, a przede wszystkim Fatima - ośrodek kultu, sanktuarium maryjne, cel pielgrzymek. Ale Portugalia to nie tylko zabytki, ale także malownicze krajobrazy - wspaniałe atlantyckie wybrzeże z szerokimi, pięknymi plażami i smaczna, oryginalna kuchnia.

Z dala od wybrzeży Portugalii, na Oceanie Atlantyckim, leżą dwa archipelagi, które mają status regionów autonomicznych: ciepła Madera z bujną roślinnością oraz dziewięć zielonych wulkanicznych wysepek z dużą ilością opadów, tworzących Azory, położone w jednej trzeciej drogi przez Ocean Atlantycki między Portugalią a Stanami Zjednoczonymi.

Portugalia, położona na południowo-zachodnim krańcu Europy, zajmuje w przybliżeniu jedną szóstą obszaru Półwyspu Iberyjskiego. Granica, długości 1214 km, od północy i wschodu oddziela Portugalię od jej jedynego sąsiada – Hiszpanii. Portugalię oblewają od zachodu i południa wody Oceanu Atlantyckiego. Do Portugalii należą położone na Oceanie Atlantyckim Azory i Madera z przyległymi wyspami. Najwyższy szczyt: Ponta do Pico o wysokości 2351 m n.p.m. położony jest na Azorach. Na północy przeważa teren górzysty i wyżynny. Tu przebiegają pasma gór Serra do Larouco (1525 m n.p.m.), Serra do Marão (1415 m n.p.m.) i Serra da Estrela (1993 m n.p.m.). Na południu króluje krajobraz nizinno-wyżynny. Bliżej morza rozciągają się wyżyny Alentejo i Algarve. Wybrzeże w południowej części klifowe, na pozostałym terenie pokryte wydmami i lagunami.

Powierzchnia. 91,9 tys. km2

Stolica. Lizbona – 2,6 mln (aglomeracja).