22 247 27 57

Vidamar Resorts Madeira

Portugalia | Madera | Funchal

ID hotelu: 10490

Vidamar Resorts Madeira w Funchal posiada 300 pokoi na 10 piętrach. Hotel położony jest 500 m od plaży skalistej. Miasta położone najbliżej hotelu to Camara De Lobos (5 km) i Funchal City (2 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję, salon, winda, salon fryzjerski, lobby i salę konferencyjną. Dzieci mają własny program animacji oraz możliwość zabawy na placu zabaw. W 10-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku, francusku, rosyjsku, niderlandzku i hiszpańsku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia samochodów, rowerów i motocykli. Do dyspozycji są 4 baseny ze słoną wodą oraz oddzielny brodzik. Znajdujący się przy basenie bar oferuje swoim gościom relaks przy drinku. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko FNC (18 km), jazda konna (20 km), dyskoteka (1 km) i teatr (2 km). W pobliżu hotelu znajdują się centrum miasta, kino, bary/restauracje, przystanek autobusowy, supermarket, informacja turystyczna, placówka medyczna, sklepy i postój taksówek. Gościom poruszającym się na wózku inwalidzkim hotel oferuje następujące udogodnienia: winda przystosowana do przewozu wózków inwalidzkich i rampa/podnośnik. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada garaż dla samochodów. Vidamar Resorts Madeira zaprasza nowożeńców, gdzie mogą cieszyć się romantyczną lokalizacją i widokami.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługi opiekunki, usługę budzenia, usługi prasowania, sejfy, kantor, opiekę medyczną, pralnię, serwis pokojowy, pokojówki, concierge i system kontroli wchodzenia. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje brodzik, przedszkole, zajęcia animacyjne dla dzieci i usługi opiekunki, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h. Hotel posiada salę konferencyjną.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:30 - 10:30 : bufet. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 5 restauracji. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Vidamar Resorts Madeira posiada thalasso, pokój do relaksu, spa, solarium, jacuzzi, łaźnię turecką, saunę, łaźnię parową, masaże wodne i słoneczny taras. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: tenis, aerobik, koszykówka, fitness i siatkówka. W ramach aktywności hotel oferuje tenis stołowy, bilard, minigolfa i badminton. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 8 km. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy muzykę na żywo.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: Diners Club, karta Eurocard/MasterCard, American Express, karta Visa i JCB. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Hotel wymaga wpłacenia kaucji przez wszystkich gości po przyjeździe.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Portugalia

Kraj na zachodnim krańcu Europy, na którym dla starożytnych kończyła się Ziemia. To właśnie położenie miało bezsporny wpływ na wielkie wyprawy odkrywcze i badawcze, dzięki którym Portugalczycy stworzyli ogromne imperium w okresie swojej ekspansji. W pomnikach historii i dziełach kultury Portugalii trwa wciąż pamięć niegdysiejszej potęgi, znaczenia i bogactwa kraju. W Lizbonie turyści podziwiają m.in. XVII -wieczne centrum, Pomnik Odkrywców, kunsztownie zdobiony klasztor Hieronimitów z kościołem Santa Maria, w którym spoczywają prochy Vasco da Gamy, a także najstarszą dzielnicę rzemieślników i ludzi morza – Alfama. Niesamowite wrażenie wywiera przejazd najdłuższym wiszącym mostem w Europie - śmiało przerzuconym nad rzeką Tag. Porto, drugie największe miasto kraju, zwłaszcza pod względem handlowym i przemysłowym, skutecznie rywalizuje z Lizboną Inne ciekawe miejsca to uniwersytecka Coimbra, klasztor w Tomar, średniowieczne miasteczko Obidos, a przede wszystkim Fatima - ośrodek kultu, sanktuarium maryjne, cel pielgrzymek. Ale Portugalia to nie tylko zabytki, ale także malownicze krajobrazy - wspaniałe atlantyckie wybrzeże z szerokimi, pięknymi plażami i smaczna, oryginalna kuchnia.

Z dala od wybrzeży Portugalii, na Oceanie Atlantyckim, leżą dwa archipelagi, które mają status regionów autonomicznych: ciepła Madera z bujną roślinnością oraz dziewięć zielonych wulkanicznych wysepek z dużą ilością opadów, tworzących Azory, położone w jednej trzeciej drogi przez Ocean Atlantycki między Portugalią a Stanami Zjednoczonymi.

Portugalia, położona na południowo-zachodnim krańcu Europy, zajmuje w przybliżeniu jedną szóstą obszaru Półwyspu Iberyjskiego. Granica, długości 1214 km, od północy i wschodu oddziela Portugalię od jej jedynego sąsiada – Hiszpanii. Portugalię oblewają od zachodu i południa wody Oceanu Atlantyckiego. Do Portugalii należą położone na Oceanie Atlantyckim Azory i Madera z przyległymi wyspami. Najwyższy szczyt: Ponta do Pico o wysokości 2351 m n.p.m. położony jest na Azorach. Na północy przeważa teren górzysty i wyżynny. Tu przebiegają pasma gór Serra do Larouco (1525 m n.p.m.), Serra do Marão (1415 m n.p.m.) i Serra da Estrela (1993 m n.p.m.). Na południu króluje krajobraz nizinno-wyżynny. Bliżej morza rozciągają się wyżyny Alentejo i Algarve. Wybrzeże w południowej części klifowe, na pozostałym terenie pokryte wydmami i lagunami.

Powierzchnia. 91,9 tys. km2

Stolica. Lizbona – 2,6 mln (aglomeracja).