22 247 27 57

Conrad Algarve

Portugalia | Algarve | Quinta Do Lago

ID hotelu: 10050

Witamy Conrad Algarve w Quinta do Lago. Miasta położone najbliżej hotelu to Albufeira (35 mi), Almancil (8 mi) i Faro (15 mi). Dla Państwa komfortu hotel posiada winda, salon, klimatyzację, salę konferencyjną, recepcję i lobby. Dzieci mają własny program animacji oraz możliwość zabawy na placu zabaw. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć samochód i rower. Hotel posiada basen. Znajdujący się przy basenie bar oferuje swoim gościom relaks przy drinku. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się dyskoteka, sklepy, bary/restauracje i przystanek autobusowy. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: jazda konna (500 m), supermarket (5 km), dworzec kolejowy (15 km), teatr (15 km) i lotnisko FAO (20 mi). Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów. Conrad Algarve dzięki romantycznej lokalizacji i widokom jest idealnym miejscem na podróż poślubną.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pralnię, kantor, system kontroli wchodzenia, concierge, usługi opiekunki, sejfy, serwis pokojowy, pokojówki i usługę budzenia. Dostęp do Internetu w sali internetowej i bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje zajęcia animacyjne dla dzieci, usługi opiekunki, brodzik i przedszkole, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: sekretariat, usługi tłumaczeniowe, dostęp do Internetu i catering. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 06:00 - 11:00 : kontynentalny, bufet, wybór z karty. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 5 restauracji. Drinki można spożywać w barze w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Conrad Algarve posiada łaźnię turecką, solarium, pokój do relaksu, saunę, masaże wodne, spa, thalasso, jacuzzi i słoneczny taras. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: tenis i fitness.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, JCB, Diners Club, karta Visa i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Portugalia

Kraj na zachodnim krańcu Europy, na którym dla starożytnych kończyła się Ziemia. To właśnie położenie miało bezsporny wpływ na wielkie wyprawy odkrywcze i badawcze, dzięki którym Portugalczycy stworzyli ogromne imperium w okresie swojej ekspansji. W pomnikach historii i dziełach kultury Portugalii trwa wciąż pamięć niegdysiejszej potęgi, znaczenia i bogactwa kraju. W Lizbonie turyści podziwiają m.in. XVII -wieczne centrum, Pomnik Odkrywców, kunsztownie zdobiony klasztor Hieronimitów z kościołem Santa Maria, w którym spoczywają prochy Vasco da Gamy, a także najstarszą dzielnicę rzemieślników i ludzi morza – Alfama. Niesamowite wrażenie wywiera przejazd najdłuższym wiszącym mostem w Europie - śmiało przerzuconym nad rzeką Tag. Porto, drugie największe miasto kraju, zwłaszcza pod względem handlowym i przemysłowym, skutecznie rywalizuje z Lizboną Inne ciekawe miejsca to uniwersytecka Coimbra, klasztor w Tomar, średniowieczne miasteczko Obidos, a przede wszystkim Fatima - ośrodek kultu, sanktuarium maryjne, cel pielgrzymek. Ale Portugalia to nie tylko zabytki, ale także malownicze krajobrazy - wspaniałe atlantyckie wybrzeże z szerokimi, pięknymi plażami i smaczna, oryginalna kuchnia.

Z dala od wybrzeży Portugalii, na Oceanie Atlantyckim, leżą dwa archipelagi, które mają status regionów autonomicznych: ciepła Madera z bujną roślinnością oraz dziewięć zielonych wulkanicznych wysepek z dużą ilością opadów, tworzących Azory, położone w jednej trzeciej drogi przez Ocean Atlantycki między Portugalią a Stanami Zjednoczonymi.

Portugalia, położona na południowo-zachodnim krańcu Europy, zajmuje w przybliżeniu jedną szóstą obszaru Półwyspu Iberyjskiego. Granica, długości 1214 km, od północy i wschodu oddziela Portugalię od jej jedynego sąsiada – Hiszpanii. Portugalię oblewają od zachodu i południa wody Oceanu Atlantyckiego. Do Portugalii należą położone na Oceanie Atlantyckim Azory i Madera z przyległymi wyspami. Najwyższy szczyt: Ponta do Pico o wysokości 2351 m n.p.m. położony jest na Azorach. Na północy przeważa teren górzysty i wyżynny. Tu przebiegają pasma gór Serra do Larouco (1525 m n.p.m.), Serra do Marão (1415 m n.p.m.) i Serra da Estrela (1993 m n.p.m.). Na południu króluje krajobraz nizinno-wyżynny. Bliżej morza rozciągają się wyżyny Alentejo i Algarve. Wybrzeże w południowej części klifowe, na pozostałym terenie pokryte wydmami i lagunami.

Powierzchnia. 91,9 tys. km2

Stolica. Lizbona – 2,6 mln (aglomeracja).